УВАГА КОНКУРС! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМ. М. РИЛЬСЬКОГО

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2023 рік, що присуджується щороку письменникам і поетам у двох номінаціях – за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів та за переклад творів українських класиків і сучасних авторів мовами народів світу.

Заявка подається до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2023 року разом із супровідним листом, до якого додається пакет відповідних документів:
– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора в паперовій та електронній формах;
– 3 (три) примірники твору у друкованому вигляді;
– розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;
– копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);
– копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку.

Заявка та пакет документів з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського» надсилаються у визначений термін до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2 та в електронному вигляді – на електронну пошту: larisa@comin.gov.ua; mila@comin.gov.ua.

Подробиці можливо уточнити за телефоном +38 (044) 239-62-64 та на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.gov.ua (розділ «Діяльність», підрозділ «Премії»).